back to top

Sme KODIMA

Ako vznikla myšlienka venovať sa podnikaniu v tomto obore a ako sme za tri roky predbehli konkurenciu a stali sa jednotkou vo vyhľadávaní v Google pre slovenský trh? V tomto článku sa vám budeme snažiť viac priblížiť kto sme a ako my vyrábame mobilné a modulové domy, prevádzky, chaty a kancelárie.

KODIMA - Mobilné a modulové domy

ZAČÍNAME

Sme súrodenci Marko a Lukáš.

Dve odlišné osobnosti, ktorých spojením vznikol tím technika, ktorý tvorí a obchodníka, ktorý predáva.

Lukáš ten odjakživa niečo opravoval, vyrábal a staval. Už ako dieťa rozumel technologickým procesom a vyhľadával manuálnu prácu. Keď mal šesť rokov mamka mu bola nútená ušiť monterky, aby sa mohol cítiť ako skutočný robotník.

Marko práve naopak sa do manuálnej práce nikdy nehrnul. V tomto prípade, hovoríme doslova o umení, ako sa jej bez problémov vyhnúť. Vždy však vedel nastaviť procesy, aby neskôr vyžadovali minimum jeho energie a zariadiť všetko tak, aby to fungovalo.

U Lukáša sme sa raz rozprávali o alternatíve v bývaní a zistili sme, že na trhu je veľmi slabá ponuka a ak sme aj niečo našli videli sme tam značný nepomer medzi cenou a kvalitou. Lukáš hneď odhadol nedostatky na trhu po technickej stránke, predostrel ich Markovi a ten zase našiel priestor v komunikácii voči verejnosti.

Vidíme to iba my? Opýtal sa Lukáš.

Áno, odpovedal Marko. Ale iba dodnes. V ten večer vznikla KODIMA.

POKRAČUJEME

Vyrábame mobilné a modulové domy, prevádzky, chaty a  kancelárie.

Za dobu, ktorú fungujeme podľa google analytics sa držíme na prvom mieste v TOP 10 pri vyhľadávaní firiem pre mobilný alebo modulový dom.

Pri výrobe využívame len tie najmodernejšie technológie a to aj v prípade ekonomickejších verzií priestorov, napr. modulových kancelárií. Kvalita použitých materiálov a prepracovania je u nás vždy na prvom mieste.

Snažíme sa neustále vychytávať know how vo výrobe, aby sme dokázali byť pre našich klientov i napriek vysoko nastaveným štandardom cenovo veľmi atraktívny.  

Disponujeme vlastným jedinečným systémom montáže a statickými posudkami, ktoré zabezpečujú ideálnu izoláciu bez tepelných mostov.  

Každý má možnosť si u nás sám navrhnúť celú stavbu už od pôdorysu. Aj laicky zakreslený náčrt dokážeme zrealizovať. Na základe klientových predstáv ho následne prevedieme celým procesom predaja. Pokiaľ by sa chcel niekto inšpirovať už našim hotovým projektom, môže si pozrieť našu ponuku na www.kodima.sk.

PREDBEHLI SME

Naše mobilné a modulové domy považujeme za najkrajšie a najkvalitnejšie vrámci krajiny  a neustále sa inšpirujeme. I keď je vizuálna stránka pre nás veľmi dôležitá, naše stavby v prvom rade technologicky spĺňajú parametre, ktoré prekonávajú konkurenciu, ktorá je na trhu i o veľa dlhšie.

KODIMA - Mobilné a modulové domy

Našim chlebom každodenným boli zlyhania, pády, či prehry, ale nevzdali sme sa. Sme tu o to silnejší. Snažíme sa neustále zväčšovať, máme vlastnú výrobnú halu a otvárame druhý výrobný závod, tešíme sa z a vážime si každého klienta. Za každý projekt sa hrdo podpíšeme. 

Ako povedal Robert Bosch: „Kto prestáva napredovať, začína strácať.“ 

Súhlasíme a preto sme otvorení novým nápadom, neustále inovujeme a dávame priestor každému, kto nám môže niečo ponúknuť.

#praveslovenske
#praveslovenskehttps://www.praveslovenske.sk/
Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje „Hrdo a Srdcom“ všetko krásne, čo na Slovensku máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.
Pridať k obľúbeným
Vyradiť z obľúbených

Mohli by zaujať aj tieto články

MMOSAICS – Jedinečné keramické obklady na mieru

MMOSAICS je značka, za ktorou stojíme my dvaja - Martin a Lenka Manikovci. Pred vyše siedmymi rokmi mi Martin raz v noci plný entuziazmu a s iskrou v očiach...

KUNAJ – moderné okná a dvere pre Váš domov

„Okná sme začali vyrábať na rodinné domy tak, ako väčšina oknárskych firiem. No ako plynie čas, ukazuje sa, že drevené a drevohliníkové okná sú...

(Ne)tradičné remeslo zo stredného Slovenska – vitajte u značky Petrichora

Volám sa Kristína Moravčíková a som zakladateľkou remeselno-dizajnérskej značky Petrichora, ktorú charakterizuje nekonvenčný prístup k tvorbe interiérových doplnkov a dekorácií z dreva. Ako to môže...