back to top

Marketing

Na našom Blogu poskytujeme rôzne reklamné možnosti, od reklamných bannerov, cez PR články v sekcii „Bývanie„, po uverejnenie/zdieľanie príspevkov na našich sociálnych sieťach. Napíšte nám e-mail a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku. Ceny Vám nastavíme na mieru v rámci konkrétnej dĺžky a komplexnosti spolupráce.

Bannerová reklama

K dispozícii je bannerová reklama v rozmeroch 380x380px (v autorskej sekcii "Byvanie" 310x310px) a to buď individuálna, alebo v náhodnej rotácii na zdieľanom mieste. Vieme sa prispôsobiť aj iným individuálnych požiadavkám a umiestneniam, stačí nás kontaktovať.

PR články & soc.siete

O možnostiach článkov a ich pridania na tento Blog sa dozviete viac o kúsok nižšie. Myslite však aj na to, že k zverejneným PR článkom automaticky poskytujeme priestor na našich sociálnych sieťach a sieťach našich regionálnych mediálnych partnerov.

Mediálny partner

Chystáte sa organizovať podujatie? Radi Vás podporíme našim reklamným priestorom bezplatne, teda za uvedenie nášho loga vo Vašich prospektoch k podujatiu. Stačí nám poslať viac info o podujatí na schválenie a preberieme si rôzne možnosti mediálnej podpory.

Partner Blogu

Pači sa Vám tento Blog a naša práca? Staňte sa našim partnerom a získate veľa reklamných benefitov. Nastavíme dlhodobú komplexnú spoluprácu a zároveň vďaka existujúcim mediálnym partnerstvám Vám poskytneme priestor nie len na tomto Blogu.

Ako pridať článok ?

Na tomto Blogu je možné platené ale aj bezplatné pridanie článku. Ako „redaktorský výber“ pridávame rôzne témy o výrobcoch, technológiách, inšpiráciách a iných zaujímavých témach v sekcii „BÝVANIE“ bezplatne. PR články môžu pridávať aj firmy, ktoré sa do nášho firemného katalógu zaregistrovali s prémiovým marketingovým balíčkom. Ak máte záujem u nás pridať článok aj bez toho, aby ste mali registrovaný marketingový Profil, alebo sme Vás neoslovili s ponukou redaktorského výberu, neváhajte nás kontaktovať s Vašim námetom na článok (prípadne hlbšej autorskej spolupráce) cez e-mail redakcia@obyvani.blog a radi s Vami preberieme možnosti, alebo cenovú ponuku.

Aj takto môžu vyzerať vaše PR články:

Blogom to nekončí

Okrem mediálneho priestoru na tomto Blogu vieme podnikateľom poskytnúť aj širšie portfólio realizačných služieb. Od tvorby firemnej webstránky až po dlhodobú spoluprácu a starostlivosť o sociálne siete. K týmto službám patri samozrejme mnoho benefitov. Neváhajte a ozvite sa ohľadom možnej marketingovej spolupráce.

Správa sociálnych sietí

Kvalitný obsah, svieže fotografie a priama interakcia s fanúšikmi – to je jediná cesta k úspechu, ktorá sa nám osvedčila. Už niekoľko rokov spravujeme sociálne siete lokálnym firmám, ale aj slovenským značkám či podnikateľom z oblasti HoReCa.

Tvorba webstránok

Už viac ako 8 rokov vytvárame pre menších i väčších podnikateľov pútavé prezentačné webstránky či predajné e-shopy. Od úvodného pochopenia potrieb klienta, cez grafické spracovania a realizáciu, až po rýchle hostingové riešenia.

Fotografické služby

Chceli by ste prilákať viac zákazníkov pútavými fotografiami Vašich produktov, prevádzok alebo služieb? Realizujeme fotenie prevádzok a predajní, širokouhlé fotografie aj 360° prehliadky. Produktové a HoReCa fotografie pre sociálne siete.