back to top

TOMS – drevo a živica

Pochádzame z Prešova a vyrábame stoly z masívneho slovenského dreva, ktoré kombinujeme s epoxidovou živicou v rôznych farebných a dizajnových prevedeniach. Venujeme sa aj výrobe doplnkov do domácnosti, ako sú hodiny, zrkadlá, taburetky, svietniky a podobne.

Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou

Pri výrobe kladieme dôraz na funkčnosť, trvácnosť, kvalitu a originálny dizajn našich výrobkov. Každý kus dreva je unikátny, preto sú výrobky v kombinácii so živicou vždy iné a originálne. Radi tvoríme podľa našej fantázie, inšpirujeme sa aj predstavami našich zákazníkov a vyrábame produkty na mieru.

TOMS - drevo a živica

Šetrne k prírode

Životnosť a funkčnosť našich výrobkov je pre nás veľmi dôležitá. Považujeme za dôležité vyrábať také produkty, ktoré budú súčasťou Vašej domácnosti dlhodobo a dlho vydržia. Veríme, že je pre spoločnosť a pre prírodu lepšie vyhotoviť jeden poriadny kus nábytku namiesto pásovej výroby lacného nábytku, ktorého životnosť je niekedy menej ako jeden rok.

Používame kvalitné materiály

Naše výrobky zhotovujeme z kvalitných materiálov a venujeme veľké pozornosť detailom, ktoré zabezpečia ich trvácnosť. Stolové dosky spevňujeme pomocou kovových výstuží, ktoré zabezpečia dlhodobú stabilitu dreva. Používame lokálne materiály – drevo z lesov východného Slovenska, podnože na stoly si vyrábame sami alebo v spolupráci so slovenskými kováčmi.

Viac informácií o tvorbe a kontakty nájdete na: www.drevozivica.sk

#praveslovenske
#praveslovenskehttps://www.praveslovenske.sk/
Projekt #praveslovenske vďaka online nástrojom prezentuje „Hrdo a Srdcom“ všetko krásne, čo na Slovensku máme. Milujme a vážme si naše kultúrne bohatstvo. Spoznávajme spolu slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, slovenské tradície, folklór, históriu a krásy Slovenska.
Pridať k obľúbeným
Vyradiť z obľúbených

Mohli by zaujať aj tieto články

MMOSAICS – Jedinečné keramické obklady na mieru

MMOSAICS je značka, za ktorou stojíme my dvaja - Martin a Lenka Manikovci. Pred vyše siedmymi rokmi mi Martin raz v noci plný entuziazmu a s iskrou v očiach...

KUNAJ – moderné okná a dvere pre Váš domov

„Okná sme začali vyrábať na rodinné domy tak, ako väčšina oknárskych firiem. No ako plynie čas, ukazuje sa, že drevené a drevohliníkové okná sú...

(Ne)tradičné remeslo zo stredného Slovenska – vitajte u značky Petrichora

Volám sa Kristína Moravčíková a som zakladateľkou remeselno-dizajnérskej značky Petrichora, ktorú charakterizuje nekonvenčný prístup k tvorbe interiérových doplnkov a dekorácií z dreva. Ako to môže...