back to top

ELMAR – Hliníkové ploty, brány, zábradlia a prístrešky

Pridať k obľúbeným
Vyradiť z obľúbených

Podobné články

oByvani.blog
oByvani.bloghttps://www.obyvani.blog/
Toto je redakčný článok. Prinášame inšpiratívny blog o bývaní, kde nájdete nové trendy a inšpirácie pre vaše bývanie. Nové technológie ale aj tipy a triky na tie staršie. Pevne veríme, že sa vám naše články budú páčiť.

Prečo hliník?

Produkty z hliníka nepodliehajú korózií (žiadne ďalšie nátery alebo čistenie), povrchová úprava je vysokej kvality s práškovými farbami, vybrať si môžete zo stoviek farebných RAL odtieňov s trvalo pekným vzhľadom. Ľahká manipulácia, bezúdržbové materiály a výhodná cena hliníkových plotov je v porovnaní s dreveným alebo kovaným plotom tou najväčšou výhodou.

Hliníkové ploty a brány

Od vysokých a plných plotov a brán vhodných pre dokonalý pocit súkromia až po jednoduché vzdušné línie pre optické ohraničenie Vášho pozemku. Neoslovil Vás žiaden z našich plotov? Vďaka CNC obrábacím strojom dokážu splniť najnáročnejšie požiadavky podľa Vašich predstáv.

Hliníkové zábradlia a balkóny

Nielen plot, ale aj zábradlie dotvára celkový dizajn rodinného domu. Väčšina ľudí vychádza práve z dizajnu oplotenia, nie je to však pravidlom. Treba sa zamerať na funkčnosť, priehľadnosť, ale predovšetkým je potrebné myslieť na bezpečnosť. V ponuke nájdete rôzne typy zábradlia s rôznorodou výplňou od skla, cez polykarbonát, po rôzne typy hliníkových profilov. Všetky zábradlia sú navrhnuté podľa platných noriem.

Hliníkové prístrešky

Hľadáte kvalitné pergoly alebo prístrešky z prvotriednych materiálov? Určite si vyberiete z ponuky kvalitných hliníkových profilov pre zastrešenie terasy. V dnešnej dobe sa pergoly stávajú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti. Svojím priestorom poskytujú pergoly ideálne miesto na každodenný relax.

Výhodou hliníkových konštrukcií pre prístrešky je, že sú bezúdržbové a majú veľmi dlhú životnosť.

284527734 5343516012359991 2008399275287464353 n

Hliníkové doplnky

Vyrobíme pre vás aj:

  • poštové schránky (zabudovateľné)
  • popisné čísla
  • dvierka pre inžinierske siete
  • poštové stĺpy
  • kvetináče, háky na črepníky

ELMAR a technológie

Spoločnosť ELMAR bola založená v roku 1996 ako malá rodinná firma. Ľudský prístup, kvalita, prepracované detaily a odlišný dizajn boli vždy našim hlavným cieľom. Ľudskú precíznu prácu spájajú s novými technológiami, ktoré urýchľujú proces výroby. V roku 2015 spoločnosť investovala financie na vybudovanie vlastnej lakovne, ktorá sa radí medzi najmodernejšie lakovne na Slovensku. Vďaka CNC obrábacím strojom dokážu splniť najnáročnejšie požiadavky domáceho i zahraničného trhu. V roku 2017 zaviedli vlastný skrutkovací systém plotov a brán do praxe, čím urýchlili výrobu, chránia zdravie zamestnancov a životné prostredie.

Viac info na: ploty-elmar.sk

309838619 5707017406009848 2041722335659954346 n
Pridať k obľúbeným
Vyradiť z obľúbených
oByvani.blog
oByvani.bloghttps://www.obyvani.blog/
Toto je redakčný článok. Prinášame inšpiratívny blog o bývaní, kde nájdete nové trendy a inšpirácie pre vaše bývanie. Nové technológie ale aj tipy a triky na tie staršie. Pevne veríme, že sa vám naše články budú páčiť.
ZdrojELMAR
FotoELMAR
Reklamný priestor

Novinky zo sveta realít

Mohli by zaujať aj tieto články

AGROKOMPLEX 2023: Návrat ku koreňom

Zažite jedinečnú atmosféru tradičnej výstavy Agrokomplex! Od 17. do 20. augusta uvidíte na nitrianskom výstavisku hospodárske zvieratá, poľnohospodársku techniku, spoznáte regeneratívne a precízne poľnohospodárstvo,...

MMOSAICS – Jedinečné keramické obklady na mieru

MMOSAICS je značka, za ktorou stojíme my dvaja - Martin a Lenka Manikovci. Pred vyše siedmymi rokmi mi Martin raz v noci plný entuziazmu a s iskrou v očiach...

KUNAJ – moderné okná a dvere pre Váš domov

„Okná sme začali vyrábať na rodinné domy tak, ako väčšina oknárskych firiem. No ako plynie čas, ukazuje sa, že drevené a drevohliníkové okná sú...