back to top

ABC stavebníctva-Záhrada v Prešove

Pridať k obľúbeným
Vyradiť z obľúbených

Podobné články

oByvani.blog
oByvani.bloghttps://www.obyvani.blog/
Toto je redakčný článok. Prinášame inšpiratívny blog o bývaní, kde nájdete nové trendy a inšpirácie pre vaše bývanie. Nové technológie ale aj tipy a triky na tie staršie. Pevne veríme, že sa vám naše články budú páčiť.

Už po dvadsiatydeviaty krát sa stane prešovská mestská športová hala-Tatran handball aréna dejiskom renomovanej a obľúbenej výstavy ABC stavebníctva-Záhrada.

Tento festival stavebníctva a záhradníctva sa bude konať od stredy 19. apríla do piatku 21. apríla.

Už tradične sa priestory mestskej haly zmenia na jednu veľkú záhradu, plnú kvetov, ovocných a okrasných stromčekov, ihličnanov, azaliek, rododendrónov, levandulí. Na predaj budú aj sadenice jahôd, paradajok, papriky, sadbových zemiakov. Vystavovatelia ponúknu aj záhradný nábytok, pergoly, altánky, detské preliezky a hojdačky.

V stavebnej časti výstavy dominuje základná téma, ako znížiť spotrebu energií. Vystavovatelia radi poradia, ako na to a ponúknu nízkoenergetické kotly, tepelné čerpadlá, fotovoltaiku. Dôležité je aj zateplenie budov, strechy, okná, izolačné materiály, podlahy, dvere a okná. Široký sortiment zariadení pre interiér aj exteriér doplnia aj vírivky a štvorkolky pre rybárov, poľovníkov a chatárov.

Zaujímavá je aj ponuka stavebnej techniky a mechanizmov. Predstavia sa bagre, rýpadlá, dumpre, hydraulické kladivá najlepších svetových značiek. Nezaostáva ani záhradná a poľnohospodárska technika, malotraktory, kosačky.

ABC stavebníctva - Záhrada v Prešove

Nebudú chýbať ani sprievodné akcie. Študenti škôl sa zapojili do súťaže Slovenské a svetové stavby. Návštevníci budú môcť vidieť výsledky ich práce počas celej výstavy.

Pre deti budú pripravené nafúkovacie atrakcie, minitanky a ďalšie prekvapenia.

V piatok 21. apríla od 14. hodiny začína preslávený dvadsaťmetrový Šarišský závin, ktorý nielen ochutnáte, ale môžete vyhrať aj zaujímavé ceny.

Organizátor, agentúra Bocatius v spolupráci s partnerom Elisia holding, ponúkajú ako jediní na Slovensku vstup a parkovanie zadarmo. Veríme, že táto výstava ABC stavebníctva-Záhrada v Prešove poteší každého, kto príde od stredy 19. apríla do piatku 21. apríla do  mestskej haly.

Viac info ako aj prihlášky nájdete na webe: www.bocatius.sk.

Pridať k obľúbeným
Vyradiť z obľúbených
oByvani.blog
oByvani.bloghttps://www.obyvani.blog/
Toto je redakčný článok. Prinášame inšpiratívny blog o bývaní, kde nájdete nové trendy a inšpirácie pre vaše bývanie. Nové technológie ale aj tipy a triky na tie staršie. Pevne veríme, že sa vám naše články budú páčiť.
Reklamný priestor

Novinky zo sveta realít

Mohli by zaujať aj tieto články

Elektroodpad nepatrí do bežného koša! Kde ho odovzdať?

Elektroodpad, čiže nepotrebné telekomunikačné zariadenia, staré chladničky, práčky, televízory a ďalšie elektrické spotrebiče, je v súčasnosti jedným z najrýchlejšie rastúcich druhov odpadu na svete....

Predaj nehnuteľnosti: Aké dokumenty musia byť na stole skôr, ako začne predaj

Predaj nehnuteľnosti je veľký krok, porovnateľný snáď s výstupom na Gerlachovský štít. Vyžaduje si prípravu, znalosti a správne vybavenie. A tak ako by ste...

Štátna pomoc s hypotékou sa rozširuje: Od júna aj pre refinancované úvery!

Dobrá správa pre všetkých, ktorých trápi rastúca splátka hypotéky. Od 1. júna 2024 sa štátna pomoc s hypotékou, známa ako Príspevok na zvýšenú splátku...